5SU1353-1KK25
4.8/5 - (6 votes)
RCBO, 4.5 kA, 1-pole+N, type AC, 30 mA, C char, In: 25 A, Un AC: 230 V, use of these devices is not permitted in all countries. Observe national installation regulations!
Main documents
Product
Article Number (Market Facing Number)5SU1353-1KK25
Product DescriptionRCBO, 4.5 kA, 1-pole+N, type AC, 30 mA, C char, In: 25 A, Un AC: 230 V, use of these devices is not permitted in all countries. Observe national installation regulations!